لوگو
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

0

برای مشاهده لیست وارد شوید...

مشاهده محصولات فروشگاه

قوانين و مقررات سايت تربت

قوانين مربوط به سايت : https://torbatart.ir.

سايت تربت از سال 1397 كار خود را آغاز كرد و قبل از اين تاريخ فعاليت هاي خود را با عنوان قافله شهداء صورت مي داد.

اين سايت توسط امير قنبري مديريت مي شود.

سایت تربت در زمینه طراحی و فروش مجموعه طرح های گرافيكي می باشد.

کلیه فعالیت های سايت torbatart.ir منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. استفاده شما از سایت torbatart.ir به معنی پذیرش قوانین می باشد.

كاربر در صورتي مشمول پشتيباني سايت تربت مي باشد كه اطلاعات واقعي و حقيقي خود را در هنگام ثبت نام وارد كرده باشد در غير اين صورت سايت تربت هيچ گونه تعهدي نسبت به پشتيباني از كاربر ندارد.

سايت تربت هيچ گونه تعهدي نسبت به امنيت تبادل داده مابين كاربر و سرورهاي بانكي ندارد.

تمامي فايل هاي خريداري شده متعلق به يك كاربر مي باشد و كاربر مجاز نيست فايل هاي فروشي را در اختيار ديگران قرار دهد و همچنين كاربر مجاز به فروش محصولات  نيست و  فقط مجاز به چاپ يا استفاده در سفارشات مي باشد.

تمامي خريدهاي كاربر در پنل كاربري موجود مي باشد لذا جاي نگراني براي حذف شدن اين محصولات نمي باشد.

تمامي اسامي و تاريخ هاي وارد شده در طرح اطلاعيه ها به صورت فرضي است .

بسياري از فونت هاي به كار رفته در طرح اطلاعيه ها به صورت فروشي هستند كه تهيه اين فونت ها بر عهده خود كاربر مي باشد و سايت تربت هيچ گونه تعهدي نسبت به در اختيار گذاشتن اين فونت ها ندارد.

لطفا هنگام وارد نمودن مبلغ برای شارژ حساب کاربری دقت نمایید ، در صورتی که عمدا یا سهواً مبلغی  بیش از نیاز شارژ کنید ، به هیچ عنوان قابل عودت نیست.

خریداران سایت تربت نباید نام کاربری و رمز عبور خود را در اختیار دیگران قرار دهند ، در صورت مشاهده حساب کاربری مسدود خواهد شد.

کاربر قبل از خرید، توضیحات ، مشخصات ، تصاویر و نظرات کاربران محصول را مشاهده نماید چرا که پس از خرید وجه به هیچ عنوانی عودت داده نمی شود.

0