تربت

به سايت تربت خوش آمديد

مختصري از فعاليت تربت

هدف تربت توليد محتواي اسلامي است.

یکی از ابزارهای مناسب جهت انتقال مفاهیم استفاده از تصاویر می باشد.

تربت در همین راستا و برای انتقال مفاهیم و معارف اسلامی تصمیم به این امر گرفت تا محتوای تولیدی خود را در قالب عکس عرضه کند ، اما با این تفاوت که فایل های لایه باز این تصاویر هم در اختیار کاربران قرار می گیرد تا کاربران بتوانند تصاویر را تغییر و با سلیقه خود طرح بندی و شخصی سازی کنند.

امید است که توانسته باشیم قدم کوچکی در این مسیر برداشته باشيم.

blank

1 . تصاوير لايه باز

در بخش تصاویر لایه باز شما کاربران عزیز با مجموعه ای از تصاویر لایه باز و با کیفیت اسلامی رو به رو هستید که بسیاری از این تصاویر لایه باز به صورت کاملا رایگان در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

2 . وكتور

در این بخش تصاویر بُرداری برای شما عزیزان بارگزاری شده است که می توانید با کمک از نرم افزارهایی همچون ایلاستریتور یا کورل دراو استفاده لازم را ببرید.

blank
blank

3 . تبليغات هيئتي

در این بخش فایلها به صورت فروشی برای شما عزیزان قرار داده شده است که با پرداخت مبلغی کم می توانید برای مراسمات مذهبی خود تراکت تبلیغاتی را انتخاب نموده و با استفاده از نرم افزار فتوشاپ متون را تغییر داده و استفاده کنید.

4 . آموزش

این بخش یکی از جذابترین بخش های سایت تربت می باشد که آموزش های کاربردی فتوشاپ و ایلوستریتور در آن قرار داده می شود و شما دوستان می توانید با استفاده از این آموزش ها روز به روز پیشرفت خود را در زمینه گرافیک شاهد باشید.

blank