تربت | اصحاب هنری سید الشهداء علیه السلام

یکی از ابزارهای مناسب جهت انتقال مفاهیم استفاده از تصاویر می باشد. تربت در همین راستا و برای انتقال مفاهیم و معارف اسلامی تصمیم به این امر گرفت تا محتوای تولیدی خود را در قالب عکس عرضه کند ، اما با این تفاوت که فایل های لایه باز این تصاویر هم در اختیار کاربران قرار می گیرد تا کاربران بتوانند تصاویر را تغییر و با سلیقه خود طرح بندی و شخصی سازی کنند.

امید است که توانسته باشیم قدم کوچکی در این مسیر بزرگ برداریم.

Separator

وکتور

در این بخش تصاویر بُرداری برای شما عزیزان بارگزاری شده است که می توانید با کمک از نرم افزارهایی همچون ایلوستریتور یا کورل دراو استفاده لازم را ببرید.

Separator

تصاویر لایه باز

در بخش تصاویر لایه باز شما کاربران عزیز با مجموعه ای از تصاویر لایه باز و با کیفیت اسلامی رو به رو هستید که بسیاری از این تصاویر لایه باز به صورت کاملا رایگان در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

Separator

آموزش

این بخش یکی از جذابترین بخش های سایت تربت می باشد که آموزش های کاربردی فتوشاپ و ایلوستریتور در آن قرار داده می شود و شما دوستان می توانید با استفاده از این آموزش ها روز به روز پیشرفت خود را در زمینه گرافیک شاهد باشید.

Separator

اطلاعیه مذهبی

در این بخش فایلها به صورت فروشی برای شما عزیزان قرار داده شده است که با پرداخت مبلغی کم می توانید برای مراسمات مذهبی خود تراکت تبلیغاتی را انتخاب نموده و با استفاده از نرم افزار فتوشاپ متون را تغییر داده و استفاده کنید.

امیر قنبری

مدیر سایت